چگونه فیلترهای مزاحم ISP را با کریو دور بزنیم

اخیرا، BPI اخباری در مورد ممنوعیت ها رویBBC گزارش کرده است. در حال حاظر آنها می خواهند فیلترهای سطح ISP و دیگر وب سایتها برای آن دور بزنند. اجازه بدهید از کارشناس توصیه بگیریم در این زمینه که چگونه می توانیم این کار را به عنوان فعالیتی زیر زمینی انجام دهیم.

bypass filter with vpn

شبیه همین مورد برای مردم هند نیز تکرار شده است، همچنانکه آنها در حال تجربه کردن محدودیت روی ده ها وب سایت و شبکه های خبری به علت سیاست های افراطی حزب سیاسی حاکم هستند که اکثریت بدنه دولت را دارد.

اگر دولت بریتانیا دسترسی به وب را به دلیل حفظ سلامت روحی شهروندان محدود کند ، دولت هند در حال تحمیل پنهان کردن موضوع مورد بحث روز از حزب حاکم از دیکتاتوری است.

متاسفانه، از بین بردن دموکراسی وب در نهایت برای هر دو مورد به وضوح مشهود است. ذاتا، ماهیت انسان آزادی را دوست دارد بنابراین افراد تلاش می کنند آن را بدست آورند.

به این دلیل، آنها می خواهند از فیلترهای مزاحم وبسایت سطح ISP بگذرند بنابراین اجازه دهید تا به آنها کمک کنیم.

 

تغییر دادن URL

اساسا، ارائه دهنده ISP شما می تواند وب سایتهای انتخاب شده را بر اساس URL هایی که در مرورگر وارد می کنید مسدود کند. بنابراین، اگر شما یک استدلال ساده بکار ببرید و تا حدی URL را تغییر دهید، ممکن است از طریق مسیر دیگر به برخی وب سایت ها دسترسی پیدا کنید.

به عنوان مثال، در مورد وبسایت Pirate party در بریتانیا، شما می توانید URL را از نسخه انگلیسی به نسخه فرانسه یا به زبان های دیگر اروپایی تغییر دهید. سپس از سرویس Google translate استفاده کنید برای تغییر زبان آن متن به زبانی که ترجیح می دهید .

با این حال، ممکن است نتوانید به تمام محتوای داخلی صفحات وب سایت های مسدود شده دسترسی یابید. پس شما باید راه های قدرتمند تری را انتخاب کنید.

پروکسی VPN برای از بین بردن ممنوعیت ها به طور کلی

شبکه خصوصی مجازی (VPN) یکی از راه های قدرتمند است برای اینکه هر نوع ممنوعیت اعمال شده توسط ارائه دهندگان سرویس ISP ، دولت ها، والدین و هر بخش دیگر که روی شبکه شما کار کند را از بین ببرد. این به شما اجازه می دهد به وب سایت های مسدود شده دسترسی یابید و فیلم ها را ببینید یا هر چیزی را که در مناطق یا کشورهای خاصی در دسترس نیستند را دانلود کنید.

از لحاظ تکنیکی، ممنوعیت ها بر اساس موقعیتی که دستگاه ها از آدرس IP استفاده می کند یا دستگاه های ارائه دهنده ISP از جمله روتر ها و سرور ها اعمال می شود. بنابراین، نیاز داریم آدرس IP اصلی خود را پنهان کنیم و یک آدرس ساختگی را از کشور دیگری نشان دهیم که شامل لیست ممنوعیت نباشد.

سرویس های پروکسی VPN واقعا شما را از کشور دیگری نشان می دهند و آدرس IP را از کشوری که می خواهید ارائه می دهند بنابراین نه ارائه دهنده ISP شما و نه وب سایتی که از آن بازدید کردید به هر حال نمی توانند شما را شناسایی کنند. علاوه بر این، تکنولوژی های رمزگذاری در دسترس در بسیاری از سرویس های پروکسی VPN به شما حفاظت اضافی از داده هایتان، معاملات مالی و اطلاعات بسیار مهم را نیز عرضه می دارند .

پلاگین ها

پروکسی DIY مانند پلاگین WordPress و دیگر مرورگرهای مبتنی بر پلاگین قادر به ایجاد پروکسی خود شما روی دستگاه هایتان و شبکه با استفاده از تغییر دهنده آدرس IP یا نرم افزار scrambler همچنین سرویسها هستند. بدون شک، این خطرناک است همانطور که بسیاری سازمان های دولتی قادر اند رد شما را با استفاده از تکنولوژی های جاسوسی بیابند.

بهترین راه حل

بنابراین، استفاده از هر گونه فن آوری ها برای پنهان کردن آدرس IP بدون اینکه اعتبار آن را بررسی کنید توصیه نمی شود. باید نرم افزاری را انتخاب کنید که به صورت امن و مطمئن این کار را انجام دهد و سرویس بی عیب و نقصی در قبال هزینه اشتراک پرداختی به شما ارائه بدهد. HideMyAss! یکی از این سرویس ها است .

hideipaddresswhendownloading.com/how-to-bypass-pesky-isp-level-website-filters/